https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
https://www.darabanth.com/

Kontinuierlich Online-Auktionen

Tételek lista

Bücher: Militaria

Zahl der Lose: 29

Die Auktion ist beendet! Das Los wird bald in Auktion
vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos címlappal, intézményi bélyegzővel.
15481.

vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé foltos címlappal, intézményi bélyegzővel.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
8 000 HUF
21,62
EUR
,
23,53
USD
Zahl der Gebote:
0
Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos.
15482.

Pilch Jenő (szerk.): A magyar katona vitézségének ezer éve I-II. kötet. Budapest, é.n. [1933], Franklin-Társulat, XVI+484+506 p. Képekkel, térképekkel illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon kötés, foltos.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
6 000 HUF
16,22
EUR
,
17,65
USD
Zahl der Gebote:
0
Julian Thompson: A V-nap - az európai győzelem napja. A Normandiai partraszállástól a Harmadik Birodalom összeomlásáig. Pécs, 2005, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.
15483.

Julian Thompson: A V-nap - az európai győzelem napja. A Normandiai partraszállástól a Harmadik Birodalom összeomlásáig. Pécs, 2005, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Richard Holmes: A D-nap - 1944. június 6. A partraszállástól Párizs felszabadításáig. Pécs, 2006, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.
15484.

Richard Holmes: A D-nap - 1944. június 6. A partraszállástól Párizs felszabadításáig. Pécs, 2006, Alexandra Kiadó. Kiadói kartonált papírkötésben, karton tokban, CD-melléklettel, több, mint 30 db korabeli dokumentum másolatával.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Das k. u. k. Heer 1895. Bécs, 1986, Österreichischer Bundesverlag (Schriften des Heeresgeschichtlichen Museums in Wien 10.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
15485.

Das k. u. k. Heer 1895. Bécs, 1986, Österreichischer Bundesverlag (Schriften des Heeresgeschichtlichen Museums in Wien 10.). Kartonált papírkötésben, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.
15486.

Markó Árpád: Futaki gróf Hadik András tábornagy. Bp., 1944, Athenaeum. Aranyozott, kiadói félvászon-kötésben, megviselt állapotban, kopottas, foltos borítóval, névbejegyzésekkel, térképekkel, fekete-fehér fotókkal illusztrálva.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
EUR
,
10,59
USD
Zahl der Gebote:
0
Tartalékos tisztek kézikönyve. + Kézikönyv a lövész tartalékos tisztek részére. Bp., é.n. Zrínyi. Egészvászon kötésben térkép mellékletekkel
15487.

Tartalékos tisztek kézikönyve. + Kézikönyv a lövész tartalékos tisztek részére. Bp., é.n. Zrínyi. Egészvászon kötésben térkép mellékletekkel

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
4 000 HUF
10,81
EUR
,
11,76
USD
Zahl der Gebote:
0
Illésfalvi Péter-Maruzs Roland-Szentváry-Lukács János: Hősök naptára 1917-1918. Bp., 2017, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15488.

Illésfalvi Péter-Maruzs Roland-Szentváry-Lukács János: Hősök naptára 1917-1918. Bp., 2017, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Cseh Valentin: A nándorfehérvári csata 1456. Bp., 2016, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
15489.

Cseh Valentin: A nándorfehérvári csata 1456. Bp., 2016, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
5 000 HUF
13,51
EUR
,
14,71
USD
Zahl der Gebote:
0
Sven Hedin: Egy harcban álló nemzet. A német katonáknak ajánlva. Bp. 1915. Athenaeum. 176 l. Korabeli egészávászon-kötésben, propaganda címkék bekötve.
15490.

Sven Hedin: Egy harcban álló nemzet. A német katonáknak ajánlva. Bp. 1915. Athenaeum. 176 l. Korabeli egészávászon-kötésben, propaganda címkék bekötve.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
EUR
,
7,65
USD
Zahl der Gebote:
10
Toma József- Bődi Ferenc: A 69. Harckocsi Ezred rövid története. Nagyatád, 2002, Készült 500 példányban. papírkötésben.Toma József nyá. alezredes és Bődi Ferenc nyá. ezredes aláírásaival.
15492.

Toma József- Bődi Ferenc: A 69. Harckocsi Ezred rövid története. Nagyatád, 2002, Készült 500 példányban. papírkötésben.Toma József nyá. alezredes és Bődi Ferenc nyá. ezredes aláírásaival.

 
Es ist verkauft
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
1
Kovács Nándor (szerk.): Békeőrségben. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
15493.

Kovács Nándor (szerk.): Békeőrségben. Bp., 1984, Zrínyi. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.

 
Das Lot is nicht erreichbar
Rufpreis:
1 600 HUF
4,32
EUR
,
4,71
USD
Zahl der Gebote:
0

Steigerungsstufen:

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF

Filtern bei der Auktion

Navigieren zur nächsten Seite

Unsere Kontakte

Öffnungszeiten

  • Montag: 12-17
  • Dienstag bis Mittwoch: 10-17
  • Donnerstag: 10-19
  • Freitag: geschlossen
  • Wochenende: geschlossen

Unsere Seiten

© 2011-2024 Darabanth Briefmarkenhandel und Numiskatik GmbH.
Die Webseite von Darabanth GmbH nutzt Cookies, um Ihnen die bestmögliche Surferfahrung zu garantieren.
Durch das Weitersurfen auf dieser Webseite stimmen Sie der Verwendung der Cookies automatisch zu.
Ich akzeptiere
Für Details klicken
https://www.darabanth.com/de/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Direktübertragung

Los im Warenkorb

Gesamtsumme

Weiter einkaufen
  Zur Kasse