Bücher: Geschichte

Zahl der Lose: 164

15316.

Rufpreis:
6 000 HUF
15317.

Rufpreis:
5 000 HUF
15318.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
15319.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
15320.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
15321.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
Deák Ferencz beszédei. III kötet, 1861-66. Összegyüjtötte Kónyi Manó. Második, bővített kiadás. Bp., 1903, Franklin. IX, 802 p. Korabeli kopottas-sérült félbőrkötésben.
15322.

Rufpreis:
5 000 HUF
15323.

Rufpreis:
5 000 HUF
Kossuth Lajos élete + Kossuth a magyar nép szívében és költészetében. Költeményfüzér. Összeállította: Zsilinszky Mihály. Pest, 1868, Killián György, (Kertész József-ny.) 67+141+3 p. Átkötött félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az első mű címlapja hiányzik, ceruzás bejegyzésekkel, intézményi bélyegzőkkel.
15324.

Rufpreis:
2 000 HUF
Gróf Edelsheim Gyulai Ilona: Becsület és kötelesség 1-2. Bp., 2001, Európa. Kiadói papírkötés. Jó állapotban.
15325.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24
15326.

Rufpreis:
3 600 HUF
9,73
10,59
Európa ezer éve: Középkor I-II. kötet. Szerk.: Klaniczay Gábor. Bp., 2005, Osiris. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
15327.

Rufpreis:
2 800 HUF
7,57
8,24

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF