Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 174

Rózsa Miklós: A magyar impresszionista festészet. Lyka Károly előszavával. Götz Béla Ernő (1882-1941) grafikus, festőművész borítójával. Bp.,1914, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 12+299+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, kopott borítóval.
15511.

Rufpreis:
8 000 HUF
15512.

Rufpreis:
6 000 HUF
15513.

Rufpreis:
6 000 HUF
Ympa, Herbert: HIP szállók. Fényűzés takarékon. Bp., 2005, Park. Papírkötésben, jó állapotban.
15514.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Kresz Mária: Magyar parasztviselet (1820-1867) Bp.,1956, MTA, (Akadémia Nyomda-ny.), 143 p.+93 p. Kiadói félvászon-kötés, kiadói karton tokban, kopott, foltos borítóval, az egyik kötet gerince kissé sérült, a kartontok sérült, intézményi bélyegzővel, volt könyvtári példány, három illusztráció sérült. (73.,78.,81.)
15515.

Rufpreis:
18 000 HUF
48,65
52,94
Bernáth Aurél: Írások a művészetről. Bp.,1947, Dante. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, foltos.
15516.

Rufpreis:
2 000 HUF
Ferkai András: Űr vagy megélt tér. Építészettörténeti írások. Bp.,2003, Terc. Kiadói papírkötés.
15517.

Rufpreis:
1 200 HUF
15518.

Rufpreis:
1 600 HUF
Solymár István: Mai magyar rajzművészet. Bp., 1972, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalat. Gazdagon illusztrált kiadvány. Kiadói egészvászon kötés, kiadói szakadt papírborítóban.
15519.

Rufpreis:
1 000 HUF
Kemény Mária-Váliné Pogány Jolán: A Magyar Tudományos Akadémia palotájának pályázati tervei. Katalógus és források. Bewerbungspläne für den Palast der Ungarischen Akademie der Wissenschaften. Katalog und Schriftquellen. Szerk: Szabó Júlia. Bp.,1996, MTA Művészettörténeti Kutató Intézete. Fekete-fehér képekkel illusztrációkkal, német nyelven. Kiadói papírkötés.
15520.

Rufpreis:
1 600 HUF
15521.

Rufpreis:
2 000 HUF
Szilágyi Gábor: Daguerre. A fényképezés felfedezésének története. Bp., 1987, Gondolat. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, képekkel illusztrált, jó állapotban.
15522.

Rufpreis:
1 000 HUF

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF