Juwelen

Zahl der Lose: 119

Antik ezüst (Ag) fűszertartó festett üveg betéttel, kopott, jelzett (1852), 10×10 cm bruttó:115 g / Antique silver spice holder, hallmarked
19000.

Rufpreis:
22 000 HUF
59,46
64,71
Ezüst (Ag.) áttört szélű váza üveg betéttel, jelzett, hibátlan, nettó: 38 g, m:8 cm
19001.

Rufpreis:
6 000 HUF
Mianmar. Ezüst cukordoboz áttört díszítéssel, elefánt dísszel. / Silver bonbonniere with elephant decor. 169g, 12 cm
19002.

Rufpreis:
46 000 HUF
124,32
135,29
Ezüst hal figura. Élethűen, ízenként mozgatható testtel. Jelzett kézimunka / Silver fish figure with moving body 111 g
19003.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Ezüst (Ag.) kiskanál készlet (11 db), jelzett, mesterjeggyel, saját dobozában, h: 11 cm, nettó 119 g
19004.

Rufpreis:
26 000 HUF
70,27
76,47
19005.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
19006.

Rufpreis:
140 000 HUF
378,38
411,76
19007.

Rufpreis:
150 000 HUF
405,41
441,18
19008.

Rufpreis:
80 000 HUF
216,22
235,29
Ezüst (Ag.) ötágú gyertyatartó, gazdagon cizellált, mesterjeggyel (FT), jelzett, nettó: 1364 g, m:53 cm
19009.

Rufpreis:
260 000 HUF
702,70
764,71
Ezüst (Ag) áttört kínáló, üveg betéttel (apró csorbával) jelzett, mesterjeggyel, 26×14 cm, nettó:259 g / Silver serving dish, with glass bowl (with small notch), hallmarked
19010.

Rufpreis:
60 000 HUF
162,16
176,47
Ezüst halvilla és kés, jelzett, mesterjeggyel (KJ), h:16,5 és 17 cm, nettó:79 g
19011.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF