Bücher: Architektur, Kunst

Zahl der Lose: 139

15338.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
15339.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Varjú Elemér: Magyar várak. Ungarische Burgen. Forteresses Hongrois. Hungarian Fortresses. Bp.,[1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda-ny., 211 p. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Magyar, német, francia és angol nyelvű kísérő szöveggel; rendkívül gazdag képanyaggal. Kiadói egészvászon-kötésben, a kötéstáblán címkével, haránt alakú, jó állapotban.
15340.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Rados Jenő: Magyar kastélyok. Ungarische Schlösser. Châteaux hongrois. Hungarian Castles. Bp.,(1931), Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 238+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, eredeti szakadt, hiányos papír védőborítóban, eredeti kiadói kartontokban, szép állapotban.
15341.

Rufpreis:
4 600 HUF
12,43
13,53
Szőnyi Ottó: Régi magyar templomok. Alte Ungarische Kirchen. Anciennes Églises Hongroises. Hungarian Churches of Yore. Bp.,[1933], Műemlékek Országos Bizottsága-Magyar Könyvbarátok, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 243 p. Magyar, angol, német és francia nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben, eredeti kissé szakadt papír védőborítóval, szép állapotban.
15342.

Rufpreis:
1 600 HUF
15343.

Rufpreis:
3 000 HUF
15344.

Rufpreis:
3 000 HUF
Voit Pál: Régi magyar otthonok. Budapest, 1943, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda, 319 p. Gazdag fekete-fehér képanyaggal. Kiadói félvászon-kötésben hátoldalán és néhány lap alján folt.
15345.

Rufpreis:
1 600 HUF
Dante Alighieri: La Divina Commedia. Kolozsvár, 1976, Dacia. Gy. Szabó Béla 20 db fametszetével illusztrált kiadvány. Kiadói papírkötésben, magyar, olasz, román és német nyelven, 43x33 cm, jó állapotban.
15346.

Rufpreis:
1 200 HUF
A Műemlékeink sorozat 75 kötete, tűzött papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban
15347.

A "Műemlékeink" sorozat 75 kötete, tűzött papírkötésben, példányonként változó, nagyrészt jó állapotban

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
15348.

Rufpreis:
3 000 HUF
Makovecz Imre építész. Egy már régóta esedékes szentendrei kiállításhoz. Összeáll.: Thurzó G. István. Bp., 2000, Szentendrei Építészgrafikai Galéria. Készült 50 példányban. Tűzött papírkötésben, jó állapotban. + Makovecz Imre: Írások 2000-1990. Bp., 2001, Editio Plurilingua. Papírkötésben, jó állapotban.
15349.

Rufpreis:
2 200 HUF
5,95
6,47

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF