Antik

Zahl der Lose: 20

Kínai motívumos csont tubákosszelence, m: 7,5 cm
11020.

Rufpreis:
12 000 HUF
32,43
35,29
Ezüst(Ag) fedelű, bőr és bársony zsebóra doboz, jelzett, 11,5x10x3 cm, d: 6 cm
11021.

Rufpreis:
4 000 HUF
10
Régi, részben tajték szipka, állatos faragással, sérült, eredeti tokjában, h: 15,5 cm
11022.

Rufpreis:
11 000 HUF
29,73
32,35
Hermann ezüstözött teaszűrő kanál, jelzett, h:18 cm
11023.

Rufpreis:
3 000 HUF
Alpakka nyelű, csont pengéjű, antik levélbontó / Letter opener. bone, alpacca 17 cm
11024.

Rufpreis:
4 000 HUF
Ezüst (Ag.) nyeles étkészlet: 3 db villa + 3 db kés, jelzettek, díszdobozban, h: 16,5 ill. 18 cm, bruttó 140 g
11025.

Rufpreis:
5 000 HUF
XX. sz. eleje: Régi kártyaprés egy pakli régi Piatnik kártyával / Vintage card press with a deck of cards 23x23 cm
11026.

Rufpreis:
10 000 HUF
27,03
29,41
27
Antik forgatható fejű takaróállvány?, kutyás gobelin képpel, festett fa talapzattal, m:48 cm
11027.

Rufpreis:
24 000 HUF
64,86
70,59
Osiris Isis szecessziós ón áttört szélű tálca, jelzett, 30,5×20 cm
11028.

Rufpreis:
2 000 HUF
Rezezett alpakka mokkás csésze és alj, jelzett (A.K.&C), kopott
11030.

Rufpreis:
2 600 HUF
7,03
7,65
Rezezett alpakka cukortartó, jelzett (A.K.&C), hibátlan üveggel, m:14 cm
11031.

Rufpreis:
6 000 HUF
cca 1900 Albert Koehler&Co szőlőleveles kínáló, jelzett, rezezett alpakka, 35×35 cm, m:19 cm
11032.

Rufpreis:
15 000 HUF
40,54
44,12

bis 1 000 HUF 100 HUF
bis 5 000 HUF 200 HUF
bis 10 000 HUF 500 HUF
bis 20 000 HUF 1 000 HUF
bis 50 000 HUF 2 000 HUF
bis 100 000 HUF 5 000 HUF
bis 200 000 HUF 10 000 HUF
bis 500 000 HUF 20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF 50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF 100 000 HUF